Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STK mě nedali auto do systému.

Ahoj prošel jsem stk před více než rokem ale dnes mě přišla výzva k podání vysvětlení. Jel jsem na podzim, zastavila mě hlídka ale nic nenašla. Pak někde dohledali, že to nemá stk. Mám známku i v techničáku to mám vyznačené i s razítkem. Ale nemůžu dohledat protokol. Jak je možné, že mě auto nedali do systému. Jak mám postupovat když nemám ten protokol? Volal jsem na stk a prý to tam opravdu není zapsané.

Tak v tech.průkazu u razítka a data by mělo být i číslo toho protokolu.Tak požádej v STK o vydání kopie protokolu tohoto čísla.Jestli dali stejné číslo i někomu jinému,tak ať si to teď vyřeší.Napřed si všechno okopíruj a ten TK jim tam hlavně nenechávej,kdyžtak jen tu kopii.

Ta stk je 130km daleko. Já se bojím, že jestli je v tom takový nepořádek tak, že dám u okýnka velkej techničák a už ho neuvidím. Jestli tam mám vůbec jezdit s tím techničákem protože to je jediné kde je doloženo, že stk to má. Volal jsem tam a nechtějí nic řešit. Jen osobně.