Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce na doma

Dobry den, chtěla bych poprosit o radu či zkušenost s prací na doma.
Jelikož jsem na neschopence a s penězi moc nevycházím a jiný přivýdělek mít nemůžu, začala jsem se poohlížet po práci na doma. Našla jsem toho na internetu dost, většinou se jedná o to samé (kompletace propisek, seřazování propagačních materialů do obálek atd..) Vím že takové přivýdělky jsou, i par známých to kdysi dělalo. Bohužel všude se za 1. objednávku platí. Cca 900kč pro někoho je to třeba pakatel a zkusil by to, ale já si momentálně nemužu dovolit vyhodit ani korunu jen tak, kdyby to byl podvod. Vím, že internet je v dnešní době plný podvodníků. Proto by mě jen zajímalo jestli má někdo nějakou zkušenost, pokud ano jakou. A pokud se tomu někdo momentálně věnuje, zda by nemohl doporučit ověřenou stránku.
Předem mockrát děkuji za jakoukoliv odpověď a Váš čas.

No taky jsem to tak viděla, ale když se na to podíváte ze strany druhém, přece nebudou posílat material kde komu uplně zbytečně. Ně to taky stojí peníze a někde se i za školení platí, aby věděli že mate opravdu zájem.

No to si nemyslím, jinak už bych si to dávno objednala. spíš vím že to par známých dělalo jen už je to dlouho a nevědí přes co. A taky platili poplatek, dává to i docela smysl ;)
Tak to se omlouvám, dávala jsem to do "ostatní" možná jsem se překlikla.

Jasně, což je ten podvod na který nechci naletět.
Ale jak mi teda vysvětlíte, že známá dělala ozdoby na stromek z korálků co jí poslali, také za poplatek a normálně za to byla placená ;)
Na brigádě kde jsem dělala loni také nabízeli "napočítání tablet do myčky do krabičky" na doma protože nestíhali a taky za to chtěli asi 500Kč za tu paletu aby věděli že se to "udělá".
Proto jsem tenhle dotaz položila, zda někdo neví o firmě která třeba nestíhá, nebo o internetové stránce kde to vážně není podfuk ;)

Jasně ale nikdo ti nepošle v dnešní době nic zadarmo! To je jako by jsi řekl že nepujdeš do práce protože by jsi si první musel zaplatit vstupní prohlídku, nebo školení, což je vklad předem a je to uplná hloupost že jo?
Prostě každý začátek něco stojí, chtěla jsem jen vědět jestli se tu nenajde někdo kdo by to dělal, nebo znal nějakou ověřenou.

Když chce někdo vykonávat práci a ještě za to platit, tak ji nech.
My ostatní budeme pracovat za peníze. Ona bude pracovat a ještě za to platit.

Prej plnit tablety do krabic. :-D
I člověku se základním vzděláním musí dojít, že tablety se plní do krabic strojově přímo na výrobní lince. Zaměstnávat na to člověka je vysoce neefektivní. A to i za předpokladu, že by tam omylem nedávali přesné množství ale klidně o x % více.
Natož ještě aby někdo vymyslel vysoce výkonný postup, nejprve někomu poslat samostatně krabice a tablety (nejlépe ještě přesně odpočítat zasílané tablety jen je místo přímo do krabic dávat do jedné velké aby je ten někdo mohl pak zase odpočítávat do těch krabic). :-D
Přemýšlím, jak blbý člověk musí být, aby vymyslel takto blbý podvod a o kolik blbější musí být ten, kdo na to skočí.

Připadá mi to zvláštní. Roznášel jsem letáky, taky jsme se dohodli, uzavřeli smlouvu a za týden přivezla dodávka první várku. Touhle logikou by ji po mně mohli chtít zaplatit, protože se mi peníze vrátí a co kdybych hned při prvním roznosu všechny letáky vzal a odvezl do sběrného dvora.