Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube a prestupek ve videu

Dobry den,

chci hodit na youtube video z jizdy na motorce. Na videu je ale natoceno nekolik prestupku(prekroceni max. pov. rychlosti). Muze se to nejak vysetrovat ? Na videu neni spz ani muj oblicej.. jen se muj kanal jmenuje mym pravym jmenem. Dekuji za reakce

To je snad nějaká úchylka, zveřejnit video na kterých se dotyčný dopouští přestupků. Samozřejmě, že může. Pravděpodobně to nebude vyhledávat policie, ale může to kdokoliv oznámit a pak už to musí policie šetřit.

U pár takových videí jsem na začátku videa viděl připomínku ve smyslu: "Záznam je digitálně upraven, a tudíž nemůže být použit jako důkaz u přestupkového řízení". Jestli to tak je a stačí to, nemám páru. (Logicky ten záznam musíš nějak upravit.)