Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube a prestupek ve videu

Dobry den,

chci hodit na youtube video z jizdy na motorce. Na videu je ale natoceno nekolik prestupku(prekroceni max. pov. rychlosti). Muze se to nejak vysetrovat ? Na videu neni spz ani muj oblicej.. jen se muj kanal jmenuje mym pravym jmenem. Dekuji za reakce

U pár takových videí jsem na začátku videa viděl připomínku ve smyslu: "Záznam je digitálně upraven, a tudíž nemůže být použit jako důkaz u přestupkového řízení". Jestli to tak je a stačí to, nemám páru. (Logicky ten záznam musíš nějak upravit.)