Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jízda autem s pár hodin propadlou technickou na STK - velký problém?

Zdravím,
v neděli mi končí STK na autě, nechal jsem to bohužel úplně na poslední chvíli. Teď do konce týdne absolutně nemám šanci dostat se, o víkendu mají všude v širokém okolí zavřeno.
Nejbližší možnost je tedy v pondělí, hned v 7 ráno, na začátek otevírací doby STK, odvézt auto přes periferii Prahy (cca 6 kilometrů). Byl by z toho velký problém? Jel bych mimo hlavní tahy, mimo kamery, jde mi o to, jak by se tvářila hlídka, kdyby mě případně zastavili - když pojedou náhodou za mnou, kamera jim hned zahlásí, že technickou nemám. Bylo by to 7 hodin po konci platnosti, jel bych přímou cestou domov - STK a jelikož byl víkend, jedu v nejbližší možný den.

Díky za názory.

Měl jsem kdysi podobný problém, ptal jsem se, snad v STK. Tam mi řekli, pokud by mne cajti stavěli, mám jim ukázat velký techničák, že na technickou kontrolu jedu. Naštěstí mne tehdy nikdo nestavěl tak nevím, zda by to takhle fungovalo.