Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vniknutí na pozemek

Dobrý den, rád bych věděl, jaký mi hrozí postih, když jsem přelezl plot u pozemku vlastněného firmou, vylezl na jeřáb a stejnou cestou odešel. Nic jsem nezničil. Bohužel mě zachytil kamerový systém, ze kterého ale není jasné, jestli jsem to opravdu já. Majitel firmy mi teď vyhrožuje, že to předá policii i s mými údaji.

Děkuji.

Pohroz majiteľovi v obrátenom garde, že podáš na neho podnet za Krivé obvinenie a Ohováranie, ak ťa označí na polícii za konkrétneho páchateľa s uvedením tvojich nacionálií. Podnet sa podáva neurčito, lebo je na orgáne, aby vec skutočného zlosyna odhalila.