Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příplatky za dovolenou od hoteliéra

Dobrý den,prosím o radu.Zakoupil jsem Voucher pro dva na dovolenou do 30.6.2016,na Voucheru není časový předstih objednání termínu(já jsem ho objednával cca.tři týdny dopředu) a pan Sales manager nám dává termín v žáří a říjnu,ten nám nevyhovuje.Nabízí apartmán ve vedlejší budově v řádném termínu za příplatek 200,-Kč/1 noc,má na to právo?Na voucheru je příplatek pouze při přání ubytování v hlavní budově.
Děkuji za rady a pomoc,Horáček

Jak to máme vědět, když nevíme, jaké smluvní podmínky jsou napsané na voucheru ? Může tam být věta, že termín do 30.6. je možný pouze při objednání do vyčerpání ubyt. míst, může tam být napsáno, že může být požadován doplatek za to a to a může tam být spousta jiných věcí.
Není moc důležité, co kdo říkal (jednoduše z toho důvodu, že se to špatně prokazuje). Mnohem důležitější je to, co je napsáno.