Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube

dobry den vydal som video na yt a jeden clovek ho reuplodol(stiahol a nahral znova na svoj kanal ) vztahuje sa to na autorske prava
da sa to riesit pretoze uz som tomu cloveku pisal a nechhce ho zmazat
dakujem za pomoc

No hlavně záleží na tom, pod jakou licencí jsi video umístil na YT. YT umožňuje i licenci CC BY, pokud jsi třeba i omylem takto video označil může ho kdokoli kdekoli použít. Mám pocit, že tuto licenci již po zveřejnění nelze měnit (alespoň na Wikipedii tomu tak je). Jestli jsi přesvědčen, že někdo porušil tvoje autorské právo můžeš odeslat oznámení o zastavení šíření z důvodu porušení autorských práv 2807622.