Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontroverzní tlačítko

Dobrý den.
Měl bych dotaz,jedna internetová společnost tvrdí,že jsem si u nich prodlouřil členství když jsem kliknul na tlačítko .

ne přeji si dále pokračovat.

Nejsem si toho vědom a tuto větu považuji podvědomě za nesouhlas.Pokud bych dával souhlas tak by tam měla být čárka a věta rozdělena

Když se podíváš tady po Poradně, najdeš zde určitě větší zvěrstva, než chybějící čárka ve větě. Holt, změny ve školství již nesou své ovoce.
Rozhodně bych toto nepovažoval za nesouhlas, to by muselo být dohromady - "nepřeji". Jakmile bych to viděl takhle rozděleně, kliknutí bych považoval spíše za souhlas s pokračováním.

společnosti dateyard AG jsem vypověděl členství emailem a dostal jsem potvrzení,že to berou na vědomí.o to větší překvapění bylo,že mi poslali po vypršení výpovědi upomínku.a toto vysvětlení.

Již 2krát jsme tvůj účet vypověděli. Dne 03.03.2017 jsme Tě informovali o ukončení tvého členství. Ty jsi se dne 04.03.2017 opětovně přihlásil a své členství opětovně aktivoval a to kliknutím na zelené tlačítko, ne přeji si dále pokračovat. Já tvé členství pouze opětovně vypověděla a tím vyprší dne 09.04.2017. Pohldávky je nutné uhradit. Pokud si nepřejše být našim členem, neobnovuj své člnství. Pokud jsi toto neprovedl. můžeš vše oznámit na policii a my jim předáme všechny informace.

členství jsem prodlužovat nechtěl a nejsem si vědom,že jsem udělil souhlas a ono tlačítko považuji za nesouhlas,ta věta je gramaticky chybná.
Moji výpovědní lhutu nikdo nenapadl ani já jsem nezměnil její status.
ůčet mám u nich zablokována soplečnost chce dlužnou částku a vyhrožuje

Tak jim zkusmo odepiš,že podle Tvého názoru je smlouva řádně zrušená a proto nic platit už nebudeš.Jestli si myslí opak,ať si to vymáhají soudně.A zároven že jim odnímáš ta práva s nakládáním s osobními údaji.Uvidíš,co odpoví,jestli mají nějaký silný právní argument,jak ty peníze z klientů dostat nebo ne.A zablokuj si hned ty platby v bance.
Případně lze zablokovat a následně zrušit i platební kartu.kterou se to platí a nechat si vystavit novou,i když za poplatek-viz ceník banky.

Zavolej do své banky a všechny platby, které jsi kartou provedl směrem k nim, reklamuj jako neoprávněné. Oni musí dokázat, že ti za dané platby poskytli zboží/služby, což je v tomto případě nemožné. Sice je to ojeb, ale oni jednají v podobném duchu, takže bych dvakrát neváhal.

https://www.penize.cz/ochrana-spotrebitele/58869-krok-za-krokem-pozadejte-banku-o-vraceni-platby-kartou
https://www.mesec.cz/clanky/jak-vyuzit-chargeback-a-dostat-penize-zpet-pri-platbe-kartou/

Tady máš počtení o tom jak to ubližuje obchodníkům ve světe.
https://chargebacks911.com/filing-chargeback-credit-card-purchases-please-dont/

Nebyl jsem schopný odstoupit, nakonec za mě úspěšně řešila advokátní kancelář během dvou týdnů. Jak sleduji diskuze a stížnosti, podvedených je skutečně hodně. Klidně bych šel do trestního oznámení.
V případě, že budete chtít pomoct s odstoupením, mohu předat kontakt na AK, mají s tím zkušenosti.