Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zneuziti me platebni karty

Dobry den,

resim problem se zneuzitim me platebni karty, kdy mi z uctu odchazely transakce, ktere jsem neprovadela. Cela zalezitost byla predana bance a nasledne Policii CR, kde vsichni tvrdili, ze to musi byt nekdo z meho okoli. Nakonec se mi nyni priznal muj pritel, ktery vsak byl podat hned zpocatku vypoved na Policii CR a vse poprel. Cela situace je nyni stale v setreni a ja nyni nevim jak se zachovat, aby z toho byl co nejmensi postih. Je mozne rici, ze uz nechci situaci dale prosetrovat bez udani pachatele nebo i kdyz priznam, ze vim, ze to byl muj pritel a ze si s nim vse vyresim sama nebude mit zadny postih, drive nez ho vypatraji? Dekuji.

V tomhle má Prasak pravdu,zvaž toho přítele.Protože Tě určitě bude okrádat a omezovat dál nebo Ti později úplně zabere účet a tím Tě bude držet v hrsti,abys mu nemohla nikam utéct.Chceš to tak po celý život?Opravdový přítel spíš něco dává,aby té své udělal radost.