Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kolegyní v práci.

Dobrý den mám problém v práci s kolegyni, která mě napadá slovně i vulgárně před ostatními i když šefová slyšela jak mne napadá, tak to neřeší. Zajímá mě jak to řešit, protože se to stalo od března už třikrát. Snažila jsem se to řešit s šéfovou, ale bylo mi řečeno, že se do toho nebude pléct. Já to snáším psychicky špatně, mám i zdravotní problémy. Co se s tím dá dělat, mám na to i svědka?

Hezký den a děkuji za odpověď. S pozdravem Šárka

Tazatelka pise, ze se to stalo od brezna 3x... Tj cca 1x za 40 dni. Slovne a vulgarne napada?
To muze znamenat spoustu veci, napr. "to se ti moc nepovedlo, Blazeno" a hned je z toho cirkus a divadlo (viz toto).
Pokud ma nekdo psychicke a zdravotni potize z toho, ze se s nekym nepohodne 1x za 40 dni, mel by se jit lecit, ptz to neni normalni.

Navic, kdyz bude zalovat (ptz to hlaseni zalovani proste je) u vedouci(ho), tak te kolegyni co sikanuje akorat doda kuraz. Proste chce to se trochu sebrat, nebrecet nad sebou porad a neco delat. V tomhle pripade to znamena vystavit se rozhovoru mezi ctyrma ocima, coz muze byt pro nektere jedince novinka, ale normalni lidi takhle svoje problemy proste resi.