Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odebrání technicaku na soukromým pozemku u garáže

Dobrý den
Moje vozidlo zpusobilo nehodu.A skodu na majetku..Řidič z mista odjel,ale to je ted jedno..
Polici jsem nechal ukázat vozidlo,vyjel jsem z garáže a nechal je pracovat..Ale pak mi ten vocas zabavuje technicak..Aniz by to auto nekde chytili..Muzou to zabavit na soukromým pozemku kdyz se stim nevyjelo na verejnou komunikaci?
Auto je zcela pojízdné a nejake upravy na aute jsou
Viz:podlozky se jim nelíbily,celni sklo jsem mel ze shora páskou pilepene protoze tam zatekalo
No prostě můžou a nebo ne preh vyjetim z garaze

pomahat a chranit, je jejich heslo, tak snad pladi vsude

ten clanek je ukazku demagogie, ktera plati tak akorad na vohnouty, ...by mne zajimalo, jak bude fizl zjistovat ze mam neco s rizenim, kdyz nema pravo, dotykat se vozidla, leda by se mnou jeli na blizke stk, ale to by pak nemohli buzerovat ostatni ridice a rozdavat blocky

Meleš nesmysly a plácáš páté přes deváté, povolení k domovní prohlídce od soudu potřebuje policie pouze v případě, že nemá souhlas od majitele nemovitosti. A tazatel přece sám píše, že policii k vozidlu pustil a s vozidlem jim z garáže vyjel, tedy měli logicky jeho souhlas. A navíc tazatel sám píše, že to bylo na veřejné komunikaci, tam policie vůbec žádné povolení nepotřebuje.