Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupující nepřehlásil vozidlo

Prodal jsem auto a dohodl se s kupujícím že si ho přepíše sám. Poskytl jsem mu ověřenou plnou moc na přepis vozidla. Kupující ale doposud vozidlo nepřepsal a hledá jen samé výmluvy. Je nějaká možnost jak bránit, nějaký způsob jak vozidlo popřípadě alespoň odhlásit ?

Liju, bez součinnosti kupce vozidlo nepřevedete, ani s pomocí bezzubé novely zákona. Musíte mu sdělit, že mu jako osoba vedená v registru, zneplatníte dokldy, páč nahlásíte ztrátu a necháte vystavit nové.
Pracujte rychle, páč od ledna se platí za nepojištěná vozidla sankce a ta klidně půjde za Vámi, pokud není vozidlo pojištěno.