Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rehabilitace v době "nevycházek"

Zdravíčko, mám na vás dotaz. Mám problémy se zády, dostal jsem nemocensko s vycházkami 13-19, dnes jsem byl na rehabilitačním oddělenení, tam mi paní vzhledem k tomu že jsem na nemocenské vypsala rehabilitace na dopolední hodiny.

Nemáte někdo zkušenosti, jak to chodí s kontrolorem, když mi zazvoní dopoledne na zvonek a já budu na rehabilitaci? Díky

Nalep lístok na dvere s odkazom pre revízneho špicľa:

Som v čase hod.SEČ u rehabilitačného dochtora, prídem hneď.

Potvrdenie o vykonanej rehabilitácii s vyznačením roku, dňa, hodiny, minúty a sekundy podpísanú v.r. ošetrujúcim lekárom vám pošlem verifikovanú notárom obratom, autorizovaným ZEP, či poštovým holubom. S pozdravom, pacoš.

Co psal Nuda je blbost. Si cosi vyvěsíš za dveře a

1) kontrolora vůbec nemusí napadnout, že to je info pro něho a
2) když mu to na ten lístek napíšeš, že to je pro kontrolora a bude kolem dveří procházet nejaký kradák, tak bude vědět, že byt je prázdný a v době tvojí nepřítomnosti ti byt vybere

Vůbec to neřeš a netrap se tím a NIC za dveře nedávej. Docházej na RHB pravidelně a drž se léčebného postupu, jak ti předepsali. Kontrola vůbec přijít nemusí a kdyby přišla, žádný problém, při nejbližší návštěvě RHB to oznámím na "recepci", že dne X jsi byl na rehabkách o čase Y a došel kontrolor, co ti lístek o návštěvě nechal ve schránce (ukážu ho) a že chceš po RHB doklad s razítkem o tom, že jsi tam v tom čase skutečně byl.
A jak si tě předvolají, že si "údajně" porušil čas vycházek - vytáhnu tuto zprávu z RHB - každý ti to uzná. Jen originál si nech a kopii odevzdej ... kdyby náhodou se to ztratilo. 8-)

Riadim sa podľa skutočností, podľa klasika s jeho odkazmi na dverách pavlačového bytu, tj. bodrého vycpavače zvěře p.Barvínka, obsadeného Sašou Rašilovem (1942), len som záver v 21.storočí trochu zdigitalizoval Zaručeným elektronickým podpisom.

Darmo, klasik je klasik, sú v tom zozbierané dlhoročné životné skúsenosti v reále.

Vzhledem k tomu, že jste povinen dodržovat léčebný režim, nedostavit se na rehabilitaci nepřipadá v úvahu. Nicméně, vycházky stanovuje lékař a tak se s ním domluvte na změně jejich času tak, abyste mohl rehabilitaci absolvovat v čase vycházek.
Druhé řešení je pak to, které popisuje výše uživatel tojezdenek.

Vychádzaj z toho, že rehabilitácia nie je vychádzka, ale súčasť liečby. Ak by ťa chcel niekto perzekuovať za neprítomnosť, tak to vieš vysvetliť. Je to to isté, ako keby si bol na kontrolnom vyšetrení u lekára. Tam tiež nechodíš v čase vychádzky.

Moje zkušenost-kontrola cink a otočka a odchod. Papír napsaný předem. Koukal jsem náhodou z okna paneláku (neschopenka se zlomeninou ruky-sádra) a nestačil jsem se tomu fofru divit, pak mi to došlo a voláním jsem paní upozornil, že musí počkat na bzučák, opravdu se vrátila jen velice nerada...... No snad se chovají jinde lépe, ono dalo mi docela práci nasimulovat na rentgenu zlomeninu abych v klasické sádře na pravé ruce mohl na chatě kopat krumpáčem....... :-)