Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rehabilitace v době "nevycházek"

Zdravíčko, mám na vás dotaz. Mám problémy se zády, dostal jsem nemocensko s vycházkami 13-19, dnes jsem byl na rehabilitačním oddělenení, tam mi paní vzhledem k tomu že jsem na nemocenské vypsala rehabilitace na dopolední hodiny.

Nemáte někdo zkušenosti, jak to chodí s kontrolorem, když mi zazvoní dopoledne na zvonek a já budu na rehabilitaci? Díky

Moje zkušenost-kontrola cink a otočka a odchod. Papír napsaný předem. Koukal jsem náhodou z okna paneláku (neschopenka se zlomeninou ruky-sádra) a nestačil jsem se tomu fofru divit, pak mi to došlo a voláním jsem paní upozornil, že musí počkat na bzučák, opravdu se vrátila jen velice nerada...... No snad se chovají jinde lépe, ono dalo mi docela práci nasimulovat na rentgenu zlomeninu abych v klasické sádře na pravé ruce mohl na chatě kopat krumpáčem....... :-)