Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nutné zastavení

Dobrý den, musel jsem zastavit na zákazu zastavení z důvodu hlášení palubního počítače k okamžitému zastavení a hlášené poruše. Po cca 3 min. hovoru z technikem jsem na jeho radu vypnul hlášení v pal. počítači a odjel do servisu k nápravě. Přišlo mi předvolání od městské policie. Počítá zákon z takovou variantou, když auto v danou chvíli v podstatě není pojízdné?
Děkuji a s pozdravem Bohdy

zákon s tým počíta,pokial má auto poruchu a je potrebné ho okamžite odstaviť,na takéto príležitosti je napr.aj v aute vozený výstražný trojuholník-viz príspevok od milan.cukrar-pokial nebol použitý,poiroti ani mestapo nevie prečo si stál tam, kde si stál a môžu to úplne regulérne riešiť ako priestupok,lebo z ich pohladu si bez akéhokolvek zjavného dôvodu stál tam,kde je zákaz zastavenia alebo zákaz státia..........