Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formulace v návštěvním řádu?

Toto je napsáno na návštěvním řádu, mě by zajímolo, co znamená ta formulace tučně vyznačená na konci. Gramaticky nedává smysl.Text je z OCR, tak je mírně nesrozumitelný.
udeluje svůj vyslovny souhlas s tim, že fotografie, videozaznamy či filmy s jeho osobou, ktere budou pofizeny v prilb6hu jeho pritomnosti v arealu, smej byt pouižity dle uvaženi spravce arealu a to bez jakehokoliv naroku n6vgtevnika na nahradu a bez časového nebo prostorového
To je nějaký pojem z autorského práva, že odměna ( teď už tedy nemyslím příklad výše, kde odměnu zamítají) se určuje podle podle doby účinkování na klipu a také jakou část obrazu zabírá osoba? A počítá se to z natočenézo záznamu nebo ze sestříhaného nebo z zveřejného?

loading...

Zjevně tam má být:
"bez časového nebo prostorového omezení".

Což snad každý normální člověk pochopí tak, že ten pořízený záznam můžou zveřejnit kdykoli(bez časového omezení) a kdekoli (bez prostorového omezení).
Tedy třeba za 10 let až se z vás stane mediální hvězda, budou moct na svém facebooku zveřejnit jak jste čůral do bazénku...

Jedná sa výhradne o ich ochranu, ako pomocný dôkazový prostriedok (ochrana organizácie, prevádzkovateľa či správcu verejných priestorov) pred nediscipinovanými magormi (opicami vybavených mobilmi) v prípade škody alebo škodovej udalosti, ktorý by prípadne skončil v súdnom spore alebo na obci, ako priestupok. Na samotnom texte až tak nezáleží, je to nejaké upozornenie, je, tak potom nerieš. Jedine, ak by si sa vzhliadol v kasovom trháku ako hlavný hrdina alebo v porne z hrochom (hrošicou).

To je zas jak u magorů: jeden odpoví, že to mají všude, druhý kecá sionistické pornokecy. První odpověď je aspoň trochu k věci. Ale nedává mi smysl výrok "naroku n6vgtevnika na nahradu a bez časového nebo prostorového omezeni"
"byt pouižity dle uvaženi spravce arealu - bez časového nebo prostorového "
proč by ale přeskakovali věty v souvětí?