Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podvodný nákup

Ahoj
Koupil jsem si přes Bazos.cz autoradio. V Emailu mě prodávající ujistil, že se jedna o nové a nepoužívané radio.
Radio mi dorazilo bez jakékoliv dokumentace, poškrabané, zničený jeden čudlík.
Dovoz zřejmě z Číny.
Myslíte, že je nějaká šance, že z něho dostanu peníze zpátky?
Mám číslo a adresu ale tam si nejsem jistý jestli bude správná.

Jakým orgánům volat a proč?
Není vidět žádný rozpor, prodejce slíbil nové a nepoužívané, kupující tvrdí bez dokumentace, poškrábané, zničené tlačítko, dovoz z číny. To co tvrdí kupující přece nevylučuje tvrzení prodávajícího, taková poškození můžou přece nastat i při přepravě nové nepoužívané věci. A to že tam není dokumentace, nebo že jde o dovoz z číny, je vůbec nesmyslná argumentace.