Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proces udělení akreditace pro poskytování certifikačních služeb 2017

Potřebuji vědět co říkají současné zákony o procesu udělení akreditace pro poskytování certifikačních služeb.

Na internetu jsem našel pouze Zákon č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu - ZDE - v tomto zákoně přímo existují sekce týkající se akreditace - např. sekce § 9 Akreditace, § 10 Podmínky udělení akreditace pro poskytování certifikačních služeb nebo sekce § 10a Podmínky pro rozšíření služeb akreditovaného poskytovatele certifikačních služeb.

Problémem je, že tento zákon byl prý zrušen k 6. září 2016, s účinností zákona č. 297/2016 Sb. Kvůli tomu jsem si tedy vyhledal současné znění toho nového zákona č. 297/2016 Sb. - ZDE - v tomto novém zákonu jsem však nenašel ani jednu zmíňku o procesu udělení akreditace pro poskytování certifikačních služeb, jak tomu bylo v tom starším zákoně.

Můžete mi prosím říci co tedy v roce 2017 říkají zákony o procesu udělení akreditace pro poskytování certifikačních služeb? Poprosil bych o odkaz na dané znění sekce zákona, které vymezuje proces udělení akreditace pro poskytování certifikačních služeb.

Děkuji

Zákon č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu nebol zrušený kompletne,niektoré jeho ustanovenia platia aj naďalej,treba si prečítať prechodné ustanovenia nového zákona č.297/2016 Sb.,ktorý ponecháva tie záležitosti,ktoré neboli upravené v novom zákone v platnosti,takže de facto doplňuje starý zákon a inovuje časti starého zákona,ktoré boli zrušené a prepracované v novom zákone,takže celý proces udelenia akreditácie pre poskytovanie certifikačných služieb zostáva v platnosti podla zákona č.227/2000 Sb......