Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trestná sadzba pri ohováraní

Moja otázka znie takto, aký trest by mi hrozil keby som urobil stránku o nesolventných spoločnostiach s ktorými som sa v živote stretol? S tým že každá spoločnosť s tých troch nesolventných si udržuje solventnosť tak že maže, negatívne príspevky svojich nespokojných zákazníkov a vytvára miesto nich falošné pozitívne príspevky a reklamy na svojej stránke. Na prvú z nich čakám asi v januári to už budú dva roky čo čakám na odpoveď z obchodnej inšpekcie, ktorá ma ešte ani nekontaktovala.

Na vôbec nejakú odpoveď odchodnej inšpekcie na môj podnet, už čakám viac ako dva roky, vo veci Focus Computers. Rok na môj podnet vo veci internetovému obchodu izmael.eu a pri poslednej spoločnosti zvažujem či sa vôbec oplatí poslať nejaký podnet, podľa mňa vzhľadom na predošle veci je to len škoda atramentu s tlačiarne a kancelárského papiera.

-už čakám viac ako dva roky, vo veci Focus Computers
-Rok na môj podnet vo veci internetovému obchodu izmael.eu
-Na prvú z nich čakám asi v januári to už budú dva roky čo čakám na odpoveď
-oficiálne podanie podnetu som odoslal presne 5.9.2016

Máš toho udávání(moderně tedy zasílání podnětů) opravdu hodně,já bych to asi nestíhal.
Ještě že ta inspekce nereaguje a neodpovídá,to bys s tím měl pak práce mnohem víc.:-)
A pokud máš pocit,že jsi byl okradený o 230 €,měl ses hned obrátit na policii.