Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebankovní půjčky

vím že to jsem nepatří ale nemáte někdo zkušenosti s nebankovními půjčkami? potřebovala by jsem pujčit na auto a chtela bych splacet nekolik mesicu v bance mi to nedaji protože jsem na rodičovské dovolené tak se ptám jen kterou by jste mi doporučili

Nebankovní půjčku bych nevolila, pokud se nejedná o absolutní nutnost. Mám bývalé spolužáky co v nebankovních půjčkách pracují. Dříve to bývalo opravdu hrozné, teď je to již o něco lepší díky regulaci. Nebanky jsou stále drahé, ale již nesmějí používat rozhodčí doložky, zajišťovací směnky apod, které vedli k rychlé exekuci (a nebo jen ve vyjímečných případ pro podnikatele). Dle regulace Vás nesmí záměrně předlužit, tudíž se obávám, že je zbytečné to řešit, jelikož jste na RD což kopíruje životní minimum na osobu a dítě. Velmi pochybuji, že Vám někdo půjčí větší částku.