Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola zaměstnance při neschopence

Bydlím momentálně pracovně v ubytovně, kde není vrátnice ani žádný správce k zastižení, při neschopence jsem uvedl adresu ubytovny. Emailem jsem kontaktoval zaměstnavatele aby mě kontaktoval mobilem až bude dole u ubytovny, že jim otevřu, že nemám zvonek.
Dnes mi došel záznam o porušení režimu dočasně práce neschopného zaměstnance - kvůli neoznačenému zvonku a neumožnění kontroly, nikdo mi nevolal....doma jsem byl...
Jak se mohu bránit ? Co to pro mě znamená ?

Já k tomu jen napíši, že tohle je "na pendrek".
Zaměstnavatel je silnější strana a vše by mělo fungovat formou korektní lidské domluvy.
Tznm. v případě, kdy začne někdo vytahovat zákony a podobně, je to špatně nakročeno.

Jak říkal pan herec Werich. Spousta lidí je tím čím není.

Ale to jistě znáte.