Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod na seznamce

Dobrý dem. Před týdnem jsem se z vlastní hlouposti zaregistroval na seznamce a přišel o 2388 kč. Teď se bojím, že mi budou peníze strhávat každý měsíc a pokud zruším účet, že mi začnou vyhrožovat vymahači. Prosím, máte s tím někdo zkušenost? Můžete mi prosím poradit? Předem moc děkuji.

loading...

Jenomžr nepřečet a když jsem si to pak později četl, narazil jsem na tohle:

Uživateli (členovi) v žádném případě nevzniká nárok na vrácení členského příspěvku a to ani jeho části, neboť Uživatel, kterému bylo nabídnuto zkušební členství, musí před koncem zkušební doby vypovědět další členství. Pokud výpověď nedojde provozovateli nejpozději poslední den zkušební lhůty, stává se uživatel řádným členem a je povinen od této chvíle hradit členský poplatek. Každý člen musí provozovateli sdělit, že chce ukončit své členství. Smlouva bude prodloužena o původní dobu platnosti ve všech případech, jestliže nepošle uživatel (člen) jeden(1) týden před vypršením služby(členství) písemné oznámení vlastnoručně podepsané na adresu technického správce a to firmy MySolutions s.r.o.. Obdržení písemné výpovědi bude potvrzeno do 7 dnů. Uživatel (člen) hradící členské příspěvky si je vědom, že úhrada členství podléhá § 1837, zákona 89/2012 Sb

Od smlouvy o členství je možné odstoupit do 14 dnů od jejího sjednání a to i bez udání důvodů, ale jen prostřednictvím písemného oznámení zaslaného na adresu společnosti MySolutions s.r.o., která jej předá dále provozovateli portálu společnosti Intermax Polska Sp.z.o.o.

Upozornění: Odstoupení není možné, pokud již poskytovatel začal poskytovat služby.

Predevsim intermaxgroup.com je firma, ktera nabizi pornograficke weby. Pokud klikate s vyplazenym jazykem a vztycenym prirozenim a tim padem odkrvenym mozkem, tak se nedivte. Doporucoval bych do Plzne zajet a predat do firmy vasi zadost s jejich podpisem na kopii osobne. https://rejstrik-firem.kurzy.cz/29159202/mysolutions-sro/ Doporucuval bych i dva svedky, ze vam podpis odmitli... Pak se poradit s hodne dobrym pravnikem.