Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podnajom

Zdravím musí byť podpis od prenajímateľa na zmluve o nájme nehnuteľnosti ktorú mam ja? ak boli vytvorene 3 kópie a dve z nich má prenajímateľ ja som podpísal všetky tri ale tu čo mam je bez podpisu prenajímateľa.

a je to premna výhoda ked ten podnájom práveže nechcem, lebo nastupiť do podnajmu mam od 1.4 ale na zmluve je že je platná od podpisu, a on ich vytvoril 3 kopie s toho dve si nechal a tú na ktorej je iba môj podpis mam ja, on ma na oboch aj môj podpis a asi to dal podpísať aj tomu prenajímateľovi kedže ja som jednal len zo správcom domu, a ja som si to neskôr rozmyslel a nechcem ten podnájom.