Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proplacení bundy po ztrátě v šatně

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak je to s odškodněním za ztracenou věc.
Bundu jsem si uložila v šatně baru s tím, že nás dále s věci ani nechtěli pustit. Když jsem si ji chtěla vyzvednout, nedohledali ji a řekli, ať se ozvu. Potom jsem telefonovala se zaměstnancem a ptal se, pokud mám účtenku od bundy.

Chci se zeptat jestli je velký problém když účtenku nedohledám a jestli mi mají cenu uhradit celou nebo pouze určité procento?
Navíc mi spolu s bundou ztratili i sluchátka, svetr a šálu, což taky nevyšlo uplně levně..

Děkuji mocpředem za odpovědi

Kukni na našu zlatú, žltú, chazarskú židulu, ako sladko nehní, mudruje, až sa medom človeku lepí obrazovka:
http://feminity.zoznam.sk/c/893166/advokatka-jana-martinkova-radi-strata-veci-v-restauracii-ziadajte-odskodnenie

Návodov v zmysle platného Obč.zákonníka a Obch.zákona, ako postupovať v ČR pri strate vecí v reštike po bašte, je plný net. Svedkovia stačia, žiadne paragóny od vecí netreba. Prevádzka je plne zodpovedná za stratu odložených vecí v ich priestoroch. Aj v prípade "prkenici narvanej chcechtákmi", telefón so slúchadlami, nejaký šperk zo žltého kovu vyložený 3-tis. karátovými šutrami, obraz Rembranta v ruličke zmotaný v bočnom vrecku kabáta, apod. Majú byť majitelia tučne poistení, alebo budú cvakať za škody zo svojho ak skoncipuješ úspešnú žalobu proti odporcovi, s.r.o. subjekt s IČO-m, živnostník detto, fyzická či právnická osoba.