Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepis Vozidla

Dobrý den,

Jak je to dneska s přepisem vozu ? Když to auto nemám vůbec přihlášený na sebe ale mám kupní smlouvu a v nejbližší době auto budu prodávat a nepožaduji přepis . Bude si ho pak moc přihlásit ? Dííky

Jestli jsem dotaz pochopil správně, tak se jedná vozidlo v polopřevodu, které, pokud nebylo do 30.6.2015 řádně přihlášeno, následujícího dne zaniklo a není možné ho dále legálně provozovat. Takové vozidlo neprodáš a ani žádným způsobem nezlegalizuješ jeho provoz.