Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodal jsem fotoaparát,a paní si stěžuje

Dobrý den
Dne 9.4 jsem prodal funkční fotoaparát na inzertním portále sbazar.
Dnes 11.4 mi paní napsala že jí to nechce přijmout SD kartu, a že jí mám poslat 1000 kč na opravu.
Opravdu to nechápu když jsem 4.4 kontroloval fotoa. Tak byl v pořádku jěště jsem si vyfotil fotku,všechno fungovalo jak mělo.
A dnes mi paní napsala že jí nefunguje slot na SD kartu, a vyhrožovala mi trestním oznámením.
Co mám dělat ?
Je mi 16 a nechci mít problémy

Za kolik jsi jí to prodal? Nebylo by nejjednodušší napsat jí, že foták byl v pořádku, když jsi jí ho posílal, ale pokud není spokojená, tak ať ti ho vrátí, že jí vrátíš peníze? Ale pokud ho už měla v opravě, tak bych se s ní nebavil, kdo ví co jí tam zkurvili. Případně žádat po ní doklad že ho v opravě měla a pokud to nebyla autorizovaná opravna tak by nebylo co řešit.