Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlh na daniach

Dobrý deň.
Moj bratranec má dlh na daniach 6600€. Dopočuli sme sa, že by mal v septembri nastúpiť na výkon trestu kvoli daniam. Čo by sa v tomto prípade dalo urobiť, dá sa vobec tomu predísť? Ak by začal splácať ten dlh, mohol by predísť nástupu na výkon trestu?

Ďakujem

To je nějaký špatný vtip. Slovní spojení "dlh na daních" je samo o sobě asburndní. To je jako kdyby mít dlh u zloděje, protože ještě neprovedl krádež, ale chce vás okrást, ale třeba jste někde pryč a nemáte čas se od něj nechat okrást.