Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné vrátit v 14 dnech tiskárnu,se kterou se tisklo?

Když si přes internet objednám tiskárnu (se kterou ale tisk provedu), půjde v pohodě vrátit do 14 dnů? Nebo je tam nějaká podmínka, která vrácení znemožní nebo zkomplikuje (třeba snížená cena)?
Zajímá mě to, jak to bude řešeno. Například pokud jsou / nejsou součástí náplně ,které bych načnul. Případně, kdyby se cena snížila o náplně.

Jistě, to jsem i zmiňoval, proto i počítám s tím, že nějaké tiskrány by se koupily bez náplně (pokud to texistuje).
Zajímá mě, jak konrétně to vracení probíhá. Jestli se dá nejdřív domluvit, a oni řeknou částku kolik vrátí, nebo to tam pošlu a pak se divit, že mi z 1800 Kč ceny vrátí 900 Kč?

Každý prodejce to má nastavené jinak a nikdy si nesmíš myslet že vše jde v jakémkoliv stavu vrátit a chtít plnej vůz zpátky. Třeba Alza ti to veme nerozbalené,jinak to lze připojstit,že to vrátíš jeté a podobně. Obrať se na prodejce,nebo na Jílkovou.