Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nataceni kamerou do okna

Zdravim, mam dotaz ohledne nataceni z oken do oken. Mame byt v bytovce, naproti od nas(cca70m) ve stejne bytovce ma nekdo v okne v byte kameru 24/7h natacejici proti nasemu oknu. jak je to s pravem v tomto? Muze to nekdo delat?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
už tu psalo hodně lidí, jen bych řekl že přes policii asi nic nezmůžeš, myslím že by tě i odmítli. i… nový
michalli 18.05.2018 15:21
michalli
V svojom súkromne, ohraničenom priestore vlastnej nehnuteľnosti, si môže nielen za presklenými oknam… poslední
ahasver.chamachir 18.05.2018 15:49
ahasver.chamachir

už tu psalo hodně lidí, jen bych řekl že přes policii asi nic nezmůžeš, myslím že by tě i odmítli. i když teda jsem četl o případu kdy takhle točil majitel bytu podnájemníky a měl toho tuny a samozřejmě šlo mu o ženské osazenstvo v pronajímaném bytě. s kým to můžeš řešit určitě je ÚOOÚ protože obecně nikdo nesmí natáčet nic kde míří kamerou na veřejné prostranství (jako soukromá osoba), nebo nedejbože do soukromého bytu. točit si můžeš svůj pozemek pro případ ochrany tvého majetku.

s tou policíí tady máš něco pro inspiraci

https://brno.idnes.cz/smiroval-najemniky-dostal-podminku-dbm-/brno-zpravy.aspx?c=A151015_111527_brno-zpravy_tr

V svojom súkromne, ohraničenom priestore vlastnej nehnuteľnosti, si môže nielen za presklenými oknami v 3D, 4K, hd ultrazoomoom uchovávať pre svoju potrebu akýkoľvek záznam, čo oko dovidí, napr. aj na desať kilometrov a viac, prípadne, ak mu gravitačný ohyb fotónov vo Vesmíre, takéto snímanie umožní. (ak vidí aj za roh).

Zábery nesmie verejne publikovať pred viac, ako troma nestrannými osobami.

Kup si vhodné žaluzie, nasať okolo parcely 25m vysoké konifery, tuje, oploť sa, ako mafiáni a zlodeji boľševici 360° 5bm vysokým, betónovým murivom okolo parcely.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru