Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nataceni kamerou do okna

Zdravim, mam dotaz ohledne nataceni z oken do oken. Mame byt v bytovce, naproti od nas(cca70m) ve stejne bytovce ma nekdo v okne v byte kameru 24/7h natacejici proti nasemu oknu. jak je to s pravem v tomto? Muze to nekdo delat?

V svojom súkromne, ohraničenom priestore vlastnej nehnuteľnosti, si môže nielen za presklenými oknami v 3D, 4K, hd ultrazoomoom uchovávať pre svoju potrebu akýkoľvek záznam, čo oko dovidí, napr. aj na desať kilometrov a viac, prípadne, ak mu gravitačný ohyb fotónov vo Vesmíre, takéto snímanie umožní. (ak vidí aj za roh).

Zábery nesmie verejne publikovať pred viac, ako troma nestrannými osobami.

Kup si vhodné žaluzie, nasať okolo parcely 25m vysoké konifery, tuje, oploť sa, ako mafiáni a zlodeji boľševici 360° 5bm vysokým, betónovým murivom okolo parcely.