Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řízení po splněných závěrečných zkouškách autoškoly

Zdravím,
měl bych dotaz ohledně řízení v čekací době po závěrečných zkouškách.
Jedná se o řidičák na motorku (rozšíření), když splním závěrečné zkoušky, čekám na vystavení nového ŘP a v té době sednu na motorku a chytí mě policie co mi hrozí?
Bere se to tak, že nemám na motorku řidičák vůbec tzn. zákaz řízení + pokuta, nebo se to bere tak, že nemám řidičák u sebe ale řidičem jsem - (drobná pokuta do 2000kč)

Děkuji a přeji hezký den.

Přestupek (zkrácené znění) Řízení bez řidičského oprávnění
Přestupek řízení motorového vozidla v rozporu s § 3 odst. 3 písm. a) bez držení příslušného řidičského oprávnění podle § 81
Počet bodů v bodovém systému 4
Příkaz na místě (dříve bloková pokuta) ---
Pokuta ve správním řízení nebo trest v trestním řízení 25.000 – 50.000
Zákaz činnosti 1-2 roky
Paragraf § 125c / 1e) 1.

http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1e-1.html

Potvrzuji odpověď Kurta, potvrdil mi to majitel autoškoly.
Autoškolu sice žadatel udělal, splnil zákonnou povinost, nicméně úřady mají 20 dní na vystavení ŘP.Někde funguje domluvit si s úředníkem že zavolá, až doklad dorazí.
Jinak se to skutečně bere jako řízení BEZ řidičského oprávnění.A pak lítaj body a tučný flastry.