Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jít bydlet se zadluženým kamarádem?

Zdravím, chci se zeptat na otázku ohledně exekucí. Chci jít bydlet s kamarádem co má dluhy, ale sám vlastním dost věcí bez faktůry na jméno. Kamarád tvrdí, že exekuce nemá a dluhy si platí. Je tu nějaká možnost, že třeba po delší době přijdou exekutoři a zabaví můj majetek od kterého nemám doklady?
Třeba v případě když přestane splácet a já se to nedozvím a nebo bude mít dluhy o kterých neví.

Šel by někdo z vás od toho, nebo se mám držet dál? Pořád je to můj kamarád a nechci ho zklamat, ale na moje věci jsem si vydělával dlouho a jeho dluhy možná nejsou v řádech desítek tisíc, ale nad 100 000.
Děkuji všem za názory.

Za každý dobrý skutek by měl být pachatel náležitě potrestán.
Takže když on nemá kam jít a ty si ho přijmeš do kvartýru, na jak dlouho? Jak on to chce řešit? Pokud je to takový frajírek, tak bude rád, že má střechu nad hlavou a řešit to nebude.
Má nějakou práci? Napadá mne firma, kde jsem měl to potěšení pěkných pár let pracovat, ta nabízí zaměstnancům i ubytování:
...a.s. nabízí dotované závodní stravování, ubytování a další benefity...
Kontakt na onu firmu ti raději pošlu jako SZ nebo někam, kde to budeš moci přečíst, pokud budeš chtít.
Asi nic, kvůli čemu by stála před vrátnicí fronta uchazečů, ale ten týpek je v situaci, kdy si nemůže vybírat. Pokud by neprojevil zájem, at jde spát pod most.

Každý svého štěstí strojvedoucím.

Půjčil si je on, ale nemůže za svoje rodiče, kteří byli celé jeho dětství alkoholici a vyrostl opravdu ve špatných podmínkách bez výchovy. Ale o to tady nejde, prostě mě jen zajímalo zda můžu odsrat jeho problémy s exekucí a očividně můžu. Děkuji všem za reakce.