Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sance postizitelnosti

Zdravim, mam v hlave takovy projekt - jelikoz se hodne zabyvam nakupy z ciny, vsimam si ze existuje spousta znacek, ktere si objednavaji genericke produkty z ciny, nechaji na ne vyryt svoje logo a pak je vydavaji za svuj vyrobek s vlastnim designem, a chteji za nej nemale penize (napr. Hodinky z ciny vyrobni cena $8 prodavaji za 1800). Smutny je na tom fakt, ze jim na to hodne lidi naleti, protoze ty produkty nevypadaji uplne nejhur, nicmene neni pravda, ze by byly vyrobene ani nevrhnute jimi... Takze ta backstory ktera tomu zvysuje hodnodu je falesna. Proto me napadlo vytvorit portal, ktery by na podobne vycuranky upozornoval. Samozrejme je mi jasne, ze by pristavali zaloby jedna za druhou, nicmene zajimalo by me jakou sanci ma nektera z nich obstat.

Já jsem tvůj příspěvek taky pochopil.
A protože zřejmě potřebuješ od každého komentujícího důkaz tak:
https://www.armed.cz/takticke-pero-uzi/
https://www.aliexpress.com/item/High-Quality-defence-personal-Tactical-Pen-Self-Defense-Pen-Tool-Multipurpose-Aviation-Aluminum-Anti-skid-Portable/32882139736.html

A napíšu ti to samé co oni. Každý člověk, který je při smyslech toto dávno ví. A ten co při smyslech není, ten nějakou noname stránku od noname tvůrce ,kterou plánuješ vyrobit, ani neobjeví ani nepochopí....

Hm, odkazuješ na produkt, kterým bych se vůbec nezabýval... marže 500% je totiž ještě celkem normální, navíc nejde o konkrétní na tomto založený brand, ani o věc která je masově propagována. Takže ne nepochopils. Jinak tedy já jsem schopný SEO udělat takové, že když někdo napíše jméno té značky do google, tak se první objeví moje noname stránka, a až pak stránka toho produktu takže asi tak...

Kromě toho opět se tu akorát rozmáhá ten český nešvar odpovídat na něco, na co se nikdo neptal. Přečtěte si prosím to na co jsem se ptal a odpovídejte k tématu nebo vůbec.. Ušetříte čas sobě i mě, protože mě tyto bezpředmětné řeči, od lidí, kteří tomu nerozumí a nedokáží odpovědět na položenou otázku nezajímají... Díky

Odpověď na tvou otázku:
Ne, nikdo nebude žalovat noname osobu, která věří tomu, že na prvních příčkách vyhledávače googlu budou stránky s dokonalým SEO a ne ty placené, která má dokonalé knowhow o všem. Čistě pro to, že na noname stránku nikdo nepoleze. Mě otravuje už to číst tvé rádobychytré nicneříkající komentáře tady, natož na "tvé" stránce.
Stačí takto ?

PS: " ze by pristavali zaloby" možná by ses místo toho geniálního psaní SEO mohl zvládnout první naučit česky, rozumbrado.

:D :D :D :D :D :D Neřikej tyjo ona se placená reklama zobrazí jako první? :D :D To by mě nikdy nenapadlo čoveče díky za info. :D U toho je většinou napsáno sponzorováno nebo něco podobnýho, pokud jsi to ještě nezjistil. Tak proč to čteš? Nutí tě snad někdo? Nebo nejseš svéprávnej, že děláš něco co dělat nechceš? Klasika, aby nit nenechal suchou tak začne kritizovat pravopis jak malý dítě :D Díky.. fakt jsi mě rozesmál

Je otázka, jestli tady je něco špatně. Není úplně neobvyklé, že produkty se mohu prodávat pod značkou prodejce. Vzpomínám si, kdysi byl kolega v (tehdy západním) Německu a přivezl odtamtud nějaké tiskoviny, abychom měli nad čím slintat. Mimo jiné katalog zásilkového obchodu Quelle, měli tam v nabídce spotřební elektroniku "značky" Universum. A mezi těmi produkty jsme našli televizor (černobílý, asi se je v té době už renomovaným výrobcům nevyplatilo vyrábět, ale nějaká poptávka po nich snad ještě byla) z naší Tesly.

V současné době existuje termín "Uvedení na trh" - podmínky, které musí splnit výrobce nebo dovozce ze zemí mimo EU, aby tu mohl zařízení co vyrábí nebo dováží prodávat nebo provozovat. A pokud je daný produkt nesplňuje, tak se mohou točit miliony.