Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukončení pracovního poměru ve zkušební době

Dobrý den, dnes jsem svému zaměstnavateli osobně doručil písemně ukončení pracovního poměru ve zkušební době.Zaměstnavatel mi to odmítal podepsat,že s tím papírem mám jít do pr...
Na papír jsem i napsal ,že mu vracím pracovní oděv,který jsem při nástupu dostal.
Jak mám dale postupovat?
Děkuji
S pozdravem Martin
Změna předmětu, původně: Martin (Kurt)

Nepodepsal,byl sprosty a měl agresivní jednání.Nyní jsem na poště a odesílám jako doporučené psaní s dodejkou.
Důvod ukončení jsem mu slovně sdělil ze mi za červenec 2018 nezaplatil za 2dny svátku.Že on svátky,když jsem nebyl v práci neplatí.Že jsem prý první ,kdo to po něm chce zaplatit.

V práci ve svatek jsem nebyl.Dělal jsem pouze po-pá
ranní směny.Zaměstnavatel má vždy ve svátek zavřeno.
V zákoně je pokud svatek pripadne na vas obvykly pracovní všední den,mate narok na zaplacení tohoto dne v průměru mzdy.
Prostě jsem se nenechal okradat.
Tohle si může dovolit pouze u těch co mu tam dělají na černo.Jsem mu taky řekl.

Ve zkušební době se takové alotria nedělají. Prostě oznámíš telefonicky,nebo vzkazem,že končíš ve zkušební lhůtě. Zákon ti nic nenařizuje posílat. Pracovní pomůcky nech klidně u sekretářky na recepci.

Pak stačí svědek - někoho si sebou vezmi, který podepíše místopřísežné prohlášení o tom, že jsi na recepci nechal pracovní pomůcky a jaké, případně to doplň fotkou aby byl vidět stav. Stejně tak může podepsat, že jsi tam nechal výpověď.
Je úplně jedno, jestli to odmítnou převzít. Ty jsi to odevzdal.

Jenom drobný detail,co se týká pojmů. Neznalý člověk by měl vědět,že ve zkušební lhůtě se výpověď nedává (ta má určitá pravidla). Ve zkušební lhůtě se ze strany zaměstnance jen informuje zaměstnavatel o ukončení pracovního poměru. Pracovní hadry položí pán na pultík na recepci a může si udělat foto pro doložení. Nějaké řeči může ignorovat.

Já mu předával papír o okamžitém ukončení pracovního poměru ve zkušební době.Poslal jsem to poštou,kdyz to odmitl podepsat.Více,me on už nezajímá.Pokud on nebude mit ve svých zaměstnaneckých složkách papír,ze už tam nepracuji ,jeho problém.