Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně zaplacena pokuta

Zdravím,

Dostal jsem klasickou pokutu od strážníků, nechal jsem si vypsat složenku a zaplatil jsem ji online, potom co jsem ji poslal na účet jsem si všiml že do variabilního symbolů jsem měl uvést své rodné číslo, ale to jsem neudělal, uběhl již měsíc a peníze se mi nevrátili, takže asi předpokládám že pokuta je zaplacena, je to tak?

Děkuji za případné rady.

Předmět Autor Datum
Poopravím,je zaplacená částka,uvedená na složence. Pokud tam chybí identifikace tvé osoby,tak počíte…
forestek 23.09.2018 20:20
forestek
Bez variabilního symbolu nemůže být platba identifikována a tím pádem tam mají prachy, ale neví od k…
Prasak 23.09.2018 20:23
Prasak
Hele,neopisuj ode mne. Není to slušné.
forestek 24.09.2018 08:57
forestek
Starej se o sebe.
Prasak 24.09.2018 11:14
Prasak
Ale kdeže,tady se o mne staráte jak v hotelu na dovolené. Toto můžeš,toto ne,tohle taky ne. Jen bych…
forestek 24.09.2018 13:08
forestek
Však už jsi o ni přišel. Jen sem furt lezeš oknem, odkud tě vyhodili dveřma. A žádnej hotel, chováš…
Prasak 24.09.2018 13:43
Prasak
Tohle je veřejný prostor,bohužel máš Smolíka. Sem může každý a žádný mantinel tu nebude dělat pupínk…
forestek 24.09.2018 14:21
forestek
Omyl. Tohle je veřejně přístupný soukromý prostor a platí tu pravidla provozovatele, tedy i nemusí t…
Prasak 24.09.2018 16:32
Prasak
Víš vůbec co tu blábolíš ? Co to je za pojem "veřejně přístupný soukromý prostor" ?? Taky asi vůbec…
forestek 25.09.2018 09:42
forestek
Ano, jsi velmi oblíben, všem to musíš říct. Proto jsi tu dostal ban a musíš sem lézt přes anonymyzer…
Prasak 25.09.2018 11:10
Prasak
Ale ano,vše chápu,i ty pravidla. Ale co nechápu,že ty pravidla nedodržují hlavně áčka a emka této po…
forestek 25.09.2018 14:42
forestek
Kdo jsou „áčka“ a „emka“ této poradny? Už sem nějakou dobu chodím a porušování pravidel tu moc nepot…
ivzez 25.09.2018 15:11
ivzez
Podle času vložení obou příspěvků výše bych řekla, že jste je psali souběžně, ale jeden z Vás jej st…
ivzez 25.09.2018 15:14
ivzez
Ne,jen proboha ne !! Nebudeme rozšiřovat portfolio o další názory "nezasvěcených". Oni pánové Prasak…
forestek 25.09.2018 15:59
forestek
Tvůj problém je ten, že zloděj křičí chyťte zloděje. Ukazuješ na ostatní, ale svoje máslo na hlavě n…
Prasak 25.09.2018 17:17
Prasak
Je skvělé, že máš povahu takovou, že jsi ochotný si sem přihlásit a dále smysluplně radit ostatním i…
Araneus84 25.09.2018 17:37
Araneus84
Už je to o ničem. Sorry,nemá smysl dál nic psát. Kdo chtěl,pochopil,kdo nechtěl,nebo nesměl ... má s…
forestek 25.09.2018 20:03
forestek
Však neboj, každý si svůj vlastní názor udělá. Toť vše k hulvátství zde některých návštěvníků a přis…
Prasak 25.09.2018 20:17
Prasak
Chlapi, jak že je to s tou pokutou?
milan.cukrar 25.09.2018 21:08
milan.cukrar
Zaplatená pokuta bude im na účet pripísaná - o to sa neboj. Bude však v "kolonke" neidentifikovaná"…
yYy 26.09.2018 18:55
yYy
Čo ti bráni opraviť, doplniť údaje (oskenuj ústrižok, doplň dáta so sprievodným plain textom v maile… poslední
ahasver.chamachir 26.09.2018 20:31
ahasver.chamachir

Poopravím,je zaplacená částka,uvedená na složence. Pokud tam chybí identifikace tvé osoby,tak počítej s tím,že po nějaké době revír zkonstatuje,že jsi nezaplatil. Měl by jsi je kontaktovat a upřesnit to s nimi.

Bez variabilního symbolu nemůže být platba identifikována a tím pádem tam mají prachy, ale neví od koho a za co. Ozvi se jim tam, uveď číslo částku, datum a číslo účtu, ze kterýho jsi to posílal, ať mohou platbu identifikovat a přiřadit k tvé pokutě.

Tohle je veřejný prostor,bohužel máš Smolíka. Sem může každý a žádný mantinel tu nebude dělat pupínky a cenzurovat jen tak koho chce. Na to je zákon a chcete-li si hrát na vlastním písečku,dejte si závoru a vybírejte vstupné,chlapečku. Potom už je vstup jen pro vyvolené,jako třeba do gay klubu. To znáš,že ? Tam také každý neleze.

Omyl. Tohle je veřejně přístupný soukromý prostor a platí tu pravidla provozovatele, tedy i nemusí tu strpět každýho, kdo ty pravidla poruší.
Problém s tebou je ve tvé vytrvalé vtíravosti, navzdory záporné oblibě tvé persony. Jsi vskutku podivný, cpát se do klubu, ve kterým tě zjevně nemají rádi. Něco si tím sám sobě dokazuješ?

Víš vůbec co tu blábolíš ? Co to je za pojem "veřejně přístupný soukromý prostor" ?? Taky asi vůbec netušíš co je to klub. Mě má rádo tolik lidí,že by jsi akorát záviděl. Jo,ty pravidla vymyslel kdo ? To je tak na přes hubu ten tvůj výklad pravidel. Pokud se oháníš klubem,tak ten má opravdu pravidla. Tebe by vyhodil už vyhazovač,kdyby jsi otevřel hubu a lezly z tebe takové kraviny,jak jsi nyní předvedl. Bobánku.

Ale ano,vše chápu,i ty pravidla. Ale co nechápu,že ty pravidla nedodržují hlavně áčka a emka této poradny. Teď opravdu záleží na tobě,jestli v rámci objektivity jsi schopen debatovat a uznat,že to tak je,nebo slepě jen papouškovat brázdu. Zatím nehodlám uvádět výpis výroků několika pánů a uvádět konkrétní nicky s podrobnými urážkami tazatelů. Takže asi tolik k pravidlům. Podpásovky jsou mazání příspěvků,byť neobsahovaly žádné nepublikovatelné výroky. Pokud budeme pokračovat,tak by mě zajímalo,kdo z vás se shodil natolik,že si musel dát nick "Česká nudle".To ty pravidla naříkaly jak hasičská siréna. Tipy mám a myslím si,že to asi vím.

Ne,jen proboha ne !! Nebudeme rozšiřovat portfolio o další názory "nezasvěcených". Oni pánové Prasak,Touchwod,Mif a pár dalších dobře ví,že to oni se chovají často k tazatelům hrubě,přezíravě a sprostě - to zejména koník. Takže netřeba do lejna šťourat,pánové to sice nechtějí pochopit,raději kritiku potlačují jako skřivánci. Mažou identity,mažou kritické příspěvky. Toto mě vadí a vadit bude a že se Prasak ohání pravidly - to je výsměch do vlastních řad.

Zaplatená pokuta bude im na účet pripísaná - o to sa neboj. Bude však v "kolonke" neidentifikovaná" - teda nebude spárovaná. Ak si však to posielal z IB (Internet Banking) - vo výpise sa im ukazuje účet, odkiaľ to prišlo, tiež sa tam ukazuje majiteľ účtu (ďalšie žiadne údaje však už nie - teda údaje pri zriadení účtu sa nezobrazia - dátum narodenia, číslo OP, bydlisko a pod.). Ak si dostal pokutu, strážnici si na 100% overovali tvoju totožnosť - to istotne majú uvedené i v hlásení. Takže po čase sa vrátia k tým nespárovaným platbám a pomocou mena majiteľa účtu zistia aj to za čo to bolo platené, zistia z hlásení aj za čo to bolo a kedy to bolo udelené a platbu (síce neskoro, ale predsa) spárujú.
Ak by to nevedeli - ozvali by sa - a tebe by potom stačilo poslať len časť z výpisu účtu, kde bola platba realizovaná a vec by sa vyriešila.
Ešte doplním - ak by náhodou požadovali znova zaplatiť - zaplať - pri koncoročmnej uzávierke by im vyskočila tá nespárovaná platba a museli by ju vrátiť späť na účet odosielateľa - inak by sa správny orgán mohol dopustiť neoprávneného obohatenia (a je jedno, či je to 1 Kč, alebo 100 Kč - nepatria im).

Čo ti bráni opraviť, doplniť údaje (oskenuj ústrižok, doplň dáta so sprievodným plain textom v maile poslaný na adresu PZ SR). Dnes ti ústredie servera MS SR pošle obratom na tvoj mail prijatie, potvrdenie, ak tejto lúze vyplníš na ich stránke serveru patričnú klonku s prišpendlenou prílohou. Ideálne mať ZEP, ten vec istí.

Sa spamätaj, než čakáš tíško, ako zdecimovaný okropeček v poradí, ako hus na pivo, než ťa začne obháňať o šesť mesiacov exekútor.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru