Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Česká pošta dnes nedodala, vypadá to že nejdříve v pondělí

Včera mi přišla SMS, že mi dnes budou doručovat česká pošta balík 27.9. Avšak nic nepřišlo, nic není ve schránce, adresa souhlasí, log na postaonline se sledováním zásilky má poslední událost 26.9.
Zítra je svátek, pozítří je sobota, pak neděle, nejdříve tedy pondělí 1.10.
Je to nějak právně vymahatelné, když se pošta sekne o celé 4 dny?

složenky, tikety a upomínky si řešte v debatách, mě zajímá proč v středu posílají informační SMS, že zboží doručí v Čt, a místo toho to doručí v pondělí...

Současně jsem se dozvěděl, že (někomu jinému )po doručení balíku chvíli poté došla SMS, že budou doručovat balík. Opravdu hodnotná informace.

Protože je to všechno o lidech. Záleží na tom, kdy to nactou do systému, zda se jim cestou neporoucha auto - pak to nestihnou rozvést.
Zpožděná SMS může klidně souviset s problemy operatora nebo SMS brány. Mě se také stalo, že potvrzující SMS pro bankovnictví došla až druhý den a banku bych z toho nevinil.