Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem narok na odstupne

zdravim sef uzavira provoz a pristi mesic dostaneme vypovedi.mame ale moznost uzavrit nove smlouvy s jinou firmou ktera by tuto provozovnu prevzala.podminky mi ale nevyhovuji a chtel bych zkusit jinou praci mam narok na odstupne nebo ne??? jak by mela byt napsana vypoved od zamestnavatele a na co si dat pozor.

Pokud jde jenom o změnu majitele firmy, jde o přechod práv a povinností,
kdy zaměstnanci nejsou povinni uzavírat s novým majitelem nové pracovní smlouvy.
A pokud je neuzavřou, stále platí ty původní, které uzavřeli s původním majitelem.