Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Getty Images není možné dávat fotku z libvolného foťáku (viz článek)

Zde(zdroj)

As of July 13, 2010, the Leica X1 was the first compact camera to be approved by Getty Images for submissions to their image library,[1][2][3] and remained the only compact camera ever on that list, as on April 27, 2011, Getty published a revised wording of its technical requirements that no longer dictated what cameras could be used.[4]

To jsem ani nevěděl, že tam nějaké omezení je. Jak se to třeba ověřuje nebo kontroluje? Co když někdo tam nahraje fotku z jiného foťáku? Ukáže se chybová hláška? Pokud se to kontroluje přes EXIF, co když se jeho údaje změní, aby odpovídaly danému "povolenému foťáku"?

A není to diskriminace? A jaký vůbec je smysl toho omezení, že tam udajně jde nahrávat jen z některých foťáků?

Předmět Autor Datum
A to jsi sám zkoušel nebo jen spoléháš na to,že to nešlo v roce 2010? Navíc druhá věta tvrdí něco ji…
Karel04 07.11.2018 06:39
Karel04
Na Getty Images už normálne uvažujúci ľudia fotky nedávajú. Getty Images požaduje platbu za použitie… poslední
yYy 17.11.2018 11:58
yYy

A to jsi sám zkoušel nebo jen spoléháš na to,že to nešlo v roce 2010?
Navíc druhá věta tvrdí něco jiného:

27. dubna 2011 společnost Getty zveřejnila revidované znění svých technických požadavků, které již nadále neupravovaly, jaké kamery by mohly být použity.

Ještě stále jsi diskriminovaný,i když Leicu X1 asi vůbec nemáš?

Na Getty Images už normálne uvažujúci ľudia fotky nedávajú. Getty Images požaduje platbu za použitie fotiek aj v prípade, že si ty ich autorom! Jednoducho - prevezmú autorské práva od teba a privlastnia si ich - a ty o tom ani nevieš.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru