Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Erotické snímky

Zdravím, když jsem byl ve vztahu, přítelkyně mi poslala asi 1000 erotických snímků, někdy i kompletně vyslečená. Po rozchodu po mě chce abych fotky vymazal. dopustím se něčeho když odmítnu a snímky si nechám?

Kdybych byl na tvém místě, ty fotky bych vymazal. Na internetu je spousta xxx stránek, kde můžeš najít určitě mnohem rajcovnější fotky (aspoň co jsem slyšel:-D
Problém vidím v tom, že i když ty fotky vymažeš, tak asi nebudeš moci expřítelkyni (ani těm co pomáhají a chrání) věrohodně dokázat, že ty fotky jsi skutečně a nenávratně vymazal a nepřekopíroval je někam jinam.

Právně je to nedokazatelné. 2. chtít může (asi ne jen smazat fotky, ale jiné touhy) Resp i taková obezlička, jako že je zkopíruješ a ty původní smažeš, je vyhovění, ale dokazuje to že je to právně nedokazatelné.

zatřetí i v extrémním, případě (kdy by vůbec nějak domohla <třeba má známé u šlachty> že by ti udělalali prohlídku), pokud to budeš mít zašifrované, opět nelze zjistit

Je jen na tobě, zda to smažeš. Můžeš ji i odpovědět, že je to nedokazatelné.

... fotky mám na pevném disku společně s dalšíma milionama fotkama které jsem kdy pořídil...

Tak to tam máš ještě větší čurbes než já.
Zkusil bych hledat .jpg od... do... (snad si aspoň přibližně pamatuješ od kdy do kdy ti ty fotky přítulka posílala) a pak mazat, mazat mazat.A pak vysypat koš.