Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Erotické snímky

Zdravím, když jsem byl ve vztahu, přítelkyně mi poslala asi 1000 erotických snímků, někdy i kompletně vyslečená. Po rozchodu po mě chce abych fotky vymazal. dopustím se něčeho když odmítnu a snímky si nechám?

... fotky mám na pevném disku společně s dalšíma milionama fotkama které jsem kdy pořídil...

Tak to tam máš ještě větší čurbes než já.
Zkusil bych hledat .jpg od... do... (snad si aspoň přibližně pamatuješ od kdy do kdy ti ty fotky přítulka posílala) a pak mazat, mazat mazat.A pak vysypat koš.