Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podpisy na smlouvě

Dobrý den,
jakou má prosím právní relevanci smlouva bez druhého podpisu právnické osoby,
což je vyžadováno dle stanov společnosti.
Smlouva je podepsaná jen předsedou a nikoli již další statutární osobou.
Co to znamená pro protistranu-obchodního partnera, může požadovat plnění smlouvy ?
Děkuji
Alex

Takáto zmluva je vymáhateľná. Je na nej podpis oprávnenej osoby. Je úlohou podpisujúcej osoby, aby takúto zmluvu nevydala druhej strane, ak tam chýba druhý podpis. Ak z toho vznikne spor, tak je to len spor vnútri firmy - navonok zmluva platí.