Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledání osoby

Dobrý den,

roku 2014 jsem byla okradenou Baroborou Juhász, která ještě společně s 2 kumpány okradla sorvky lidí. Byla odsouzena na pár let odnětí svobody a soudem mi bylo uznáno odškodnení. Zlodějka již nesedí, ale na původní adrese není k zastižení. Bohužel nevím, jak ji tedy vyhledat, nebo zjistit jméno jejího právního zástupce, který měl údajně shromažďovat peníze na odškodnění. Má s tímto již někdo zkušenosti? Děkuji :)

Ne, policie je orgán činný v trestním řízení, nikoliv v občanskoprávním řízení, je to věc exekutora, aby vymáhal dluhy pro oprávněného a doručoval výzvy a rozhodnutí povinnému. Navíc žádná žaloba již není třeba, když má v ruce rozsudek trestního soudu, je to zároveň exekuční titul. Stačí s rozsudkem kontaktovat exekutora.