Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno eBay refound

Dobrý den,
potřeboval bych od Vás radu.
Na portálu eBay jsem zakoupil produkt v hodnotě 117USD. Na portálu byl označen jako Brand-New, undamaged.. Když dorazil, po rozbalení jsem zjistil že je poškozen (dokonce i viditelně lepený). Nafotil jsem to tedy, popsal a přímo v eBay jsem zažádal o refound. Prodejce se mnou nekomunikoval a další den mi přišel e-mail ve kterém stálo, že tuto situaci převzal e-bay team a uznali mi full refound i s poštovným.
Můj dotaz zní: Co nyní mám dělat? Na webu tato položka skočila do "Canceled items" a status se změnil na "Your return is complete". Mám dále zjišťovat, zda zboží zaslat zpět? peníze již mám na účtě. O return není nikde zmíňka, ale vím, že se dá na return produktů, (i uzavřené), zažádat.
Předem děkuji za Vaše reakce.

Jestliže sám eBay již nijak vrácení nevyžaduje a peníze máte na účtě, neřešil bych to. Pravděpodobně usoudili, že to nemá smysl vracet. Pokavad vím, tak kdyby to chtěli vrátit, peníze se vrátí až po vrácení samotného zboží.