Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soused nesouhlasí s uložením el.kabelu na jeho pozemku

Si kúpil alebo zdedil kočku vo vreci.

Každý človek, resp. vlastník nehnuteľnosti má svoju cenu. Skúšaj ho vyceňovať, ideálne priamo na jeho kuchynskom stole počas priateľskej návštevy treba začať pred jeho manželkou rozkladať stokorunáčky, ako karty vedľa seba, následne aj pod seba, nech toho vypadá moc, ako slušne rozložený, naservírovaný obrus s lukulskými hodmi s tým, že prípojka beztak nebude nikde pred štátnou inštitúciou evidovaná, povoľovaná, registrovaná.

Inak to bez návrhu súdnou cestou na vklad vecného bremena zo zápisom do LV nedáš ak sa nejedná o verejný záujem spoločnosti. Jedine, že by si vybudoval na svojom pozemku verejné predškolské zariadenie, týždňové jasle apod. pre nechcených parchantov.

Alebo pozorne vymákni majiteľa susednej role, ak bude s rodinou na zaslúženej dovče (zaplať mu ju, pošli poštou, akože vyhral v tombole šťastného osudia TV Matesa) a počas jeho neprítomnosti potichu, z rána, včas za rosy vykop, polož, ulož, zasyp, udup ryhu zarovno s terénom, ktorú zároveň osej rovnakou plodinou nech ani netuší, čo sa v zemi udialo.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny