Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webové stránky - povinné náležitosti

Dobrý den, mám v plánu si založit webové stránky pro zahraničí, na kterých bych chtěl nabízet své služby online trenéra (sepsání tréninkového plánu). Na tvorbu stránek jsem si už sehnal člověka (to by nebyl problém), ale jelikož nemám zkušenosti s prodáváním služeb na internetu a už vůbec ne celosvětově, potřeboval bych poradit od zkušenějších. Moje otázky: 1) Jak je to se souhlasem ("souhlasím s podmínkami") při registraci a jak je to se smlouvou při nákupu té mé služby? Dá se někde na internetu najít předloha nebo nějaká univerzální? 2) Všiml jsem si že na spoustě stránkách je úplně dole copyright symbol. Četl jsem že v dnešní době už nemá žádný význam, je to pravda? 3) Jak je to s GDPR a cookies? Když lidé budou navštěvovat mojí stránku z různých států po celým světě, mělo by se upozornění o používání cookies zobrazit všem? 4) Když si mými službami budu něco vydělávat, stačí mi živnostenský list? A můj příjem z této stránky budu danit v Česku? 5) Popřípadě nějaké další povinné náležitosti, které na stránce nesmí chybět, nebo co by jste mi doporučili? Děkuji moc za rozumný odpovědi a předem se omlouvám, jestli mé otázky byly blbě napsané

asi to bureš cenzroval, ale na cookie lišty bych hodil bobek, gdpr je fašistický nesmysl, vymýšleli to €uro socani. Internet je svobodné médium. Doporučuji to nedanit, připravíš se tím o peníze

PS: reklamy tam nedávej, stejně je každý blokuje.