Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dobírka bez dokladu

Dobrý den,

právě nám do firmy došel balík se 3 mobily na dobírku a přepravce od O2 odmítl vydat příjmový doklad. Společně jsme krabici otevřeli, a ani uvnitř neví daňový doklad. Je tam jen nějaká sumarizace objednávky.
Je normální, že od O2 chodí dobírky bez dokladů? Dal jsem někomu 12 000 a jsem z toho nervózní. Kdyby mi šéf včera neřekl, že cosi takového čeká, poslal bych borca do pryč.

Díky.

Že tam nebyla faktura bych chápal. Že dopravce O2 nevydal příjmový doklad/paragon, mně štve. Dal jsem někomu 12 000 a nemám ani čárku.

Do firmy nám chodí dobírky běžně. Dopravci buď napíší příjmový doklad ručně, nebo mají malý terminál s tiskárnou a vytisknou to. Takovou prasárnu, že někdo sbalí 12000 a odjede, se mi u nikoho jiného než u O2 už několik let nestalo. Proto jsem tak překvapený.

Zrejme to berú tak, ako aj Ja, že ten plastový bazmek nemá hodnotu viac, ako hodnota rolky toaleťáku.

Čína tlačí plošáky a PCV krabičky za výrobnú cenu max.5€ predmetného braku, ktorý sa ako origo_fejky predáva imidžovým tupcom, nevzdelaným hlupákom, za sumu 500€ a viac. Kto chce kvalitný klasický telefón, stačí mu tlačidlový za 20€ v pohotovostnom režime funkčný 14 dní nonstop, ideálne určený pre geriatrov.
http://ix.sk/NybPb