Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrácení přeplatku daní zaměstnancům za r 2018.

Zdravím jak je to s vrácením daní přeplatků zaměstnancům,na pásce mám teď Roční zůčtování daně xxxxxKč - jako mínus ale nic nestrhnuto / nepřipsáno,daně se vracej až v dubnu (podáno v únoru) co jsem vysondoval na netu to znamená že peníze přijdou v dubnu? Proč jsou napsány už v týhle výplatní pásce jenom jako info?

Tak asi vyřešeno vzal sem starou pásku a porovnal jak to počítal,je to z hrubé mzdy ne z té superhrubé, odečetl sem soc + zdravotní (daně tam nemám asi kvůli tomu marodnímu) + přičetl ty daně vrácený a teď to sedlo v tý čistý mzdě kde to je připočítaný + to marodní k tomu pak zvlášť.No alspoň k něčemu to bylo dobré už se jakž takž v tý pásce vyznám,tak díky všem za rady.:-)