Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O jaký druh majetku jde?

Dejme tomu že mám počítačovou hru (3D animovaná střílečka) a v této hře hráči mezi sebou bojují mají k dispozici vozidla jakmile je vozidlo zničeno do 30 sekund se náhradí novým, na konci hry se všechna vozidla zničí a zmizí, zajímá mě z právního hlediska zda jde o nehmotný krátkodobý majetek nebo nehmotný oběžný majetek díky za názory.

Tak tys to presunul sem? Jakoze kdyz si nakreslim obrazek auta, musim jit rychle zaplatit povinne ruceni? By me budovatelska strategie asi privedla na mizinu kdybych mel platit dane z nemovitosi... Zkus v te strilecce nekoho zastrelit, a jestli te neprijdou policajti zabasnout za vrazdu, s nejakym majetkem bych si hlavu nelamal.

Ajjw - ty si fakt d*e*b*i*l
Nielen že sa znova pýtaš tú sprostosť, ale sa*ieraš fórum.
Ty nemáš ŽIADNY majetok. Program vygeneruje (akože) auto - ale v skutočnosti nemáš nič, len je do programu dosadeních niekoľko jednotiek a núl.
Jediný tvoj legálny majetok je základ hry (digitálny majetok), ktorý si si kúpil (pokiaľ si si to kúpil - inak by to bol nelegálny majetok - zlodejina).