Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O jaký druh majetku jde?

Dejme tomu že mám počítačovou hru (3D animovaná střílečka) a v této hře hráči mezi sebou bojují mají k dispozici vozidla jakmile je vozidlo zničeno do 30 sekund se náhradí novým, na konci hry se všechna vozidla zničí a zmizí, zajímá mě z právního hlediska zda jde o nehmotný krátkodobý majetek nebo nehmotný oběžný majetek díky za názory.

Ajjw - ty si fakt d*e*b*i*l
Nielen že sa znova pýtaš tú sprostosť, ale sa*ieraš fórum.
Ty nemáš ŽIADNY majetok. Program vygeneruje (akože) auto - ale v skutočnosti nemáš nič, len je do programu dosadeních niekoľko jednotiek a núl.
Jediný tvoj legálny majetok je základ hry (digitálny majetok), ktorý si si kúpil (pokiaľ si si to kúpil - inak by to bol nelegálny majetok - zlodejina).